Background Image

astoria booking 5

Booking.com Guest Review Awards Winner 2016

"Dzięki Tobie Goście mają cudowne wspomnienia

Czas zacząć świętować!

Twoja ciężka praca, poświęcenie i pasja zostały docenione przez gości i dzięki ich pozytywnym opiniom otrzymujesz nagrodę Guest Review Award za 2016 rok!"

Duma nas rozpiera i pragniemy się pochwalić, iż po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę od największego portalu rezerwacyjnego, jakim jest Booking.com. Nagroda Guest Review Awards 2016 przyznana została na podstawie opinii naszych Gości i w związku z tym zostaliśmy uhonorowani wysoką notą 9,1 (na 10 możliwych do zdobycia)!!!

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ale również niesamowita motywacja, by ciągle się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności.

Warto dodać, że nagroda ta trafia tylko do 10% wszystkich obiektów współpracujących z Booking.com na całym świecie, dlatego tym bardziej się cieszymy i jesteśmy wyjątkowo wdzięczni naszym Gościom, że doceniają trud i wysiłek, jaki nieustannie wkładamy w naszą pracę.

certyfikat recogniction of excellent 2016 

Recognition of Excellence 2016

“Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy z najlepszymi hotelami w Polsce, a Astoria Romantica z pewnością jest jednym z nich“ – stwierdził Łukasz Michta, market manager HotelsCombined Europy Środkowo-Wschodniej “Kluczową cechą wyróżnienia Recognition of Excellence jest sposób, w jaki dane na temat hoteli są gromadzone i analizowane: wszystko zależy od opinii gościa hotelowego i jego doświadczeń związanych z pobytem w danym obiekcie noclegowym.”

“HotelsCombined każdego miesiąca pomaga 31 milionom użytkowników wyszukać najlepszą ofertę hotelową dostępną online. Dla porównania jest to 50 razy więcej niż liczba mieszkańców Wrocławia. Przyznając to wyróżnienie chcielibyśmy dodatkowo ułatwić podróżującym korzystającym z naszego serwisu znalezienie hotelu, który zapewnia najwyższy poziom obsługi gości, a tym samym gwarantuje właściwy wybór.”

astoria booking 8

2015 Award Winner

Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny zostaliśmy uhonorowani przez naszych Gości i otrzymaliśmy bardzo wysoką notę 9,1 (na 10 możliwych do zdobycia).

To dla nas ogromne wyróżnienie, za które bardzo serdecznie dziękujemy.

„Przy następnym wyjeździe w okolice Swarzędza na pewno będę rezerwował tam pokój - wszystko super, ładny, czysty pokój, dobra lokalizacja, śniadanie smaczne i duży wybór”

Pan Kamil, Booking.com

„Wspaniały-
bardzo dobra lokalizacja. Poziom bardzo wysoki, bardzo czysto, wspaniałe śniadanie, cicho, spokojnie. Zdecydowanie polecam.”

Pan Michał, Booking.com

„Świetny hotel w atrakcyjnej cenie za dobę, zlokalizowany blisko Poznania. Pokoje czyste i zadbane. Bardzo miła i pomocna obsługa. Wyśmienita kuchnia. Polecam gorąco!”

Pani Asia Z., Google.pl