Background Image

astoria booking 5

Booking.com Guest Review Awards Winner 2016

"Dzięki Tobie Goście mają cudowne wspomnienia

Czas zacząć świętować!

Twoja ciężka praca, poświęcenie i pasja zostały docenione przez gości i dzięki ich pozytywnym opiniom otrzymujesz nagrodę Guest Review Award za 2016 rok!"

Duma nas rozpiera i pragniemy się pochwalić, iż po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę od największego portalu rezerwacyjnego, jakim jest Booking.com. Nagroda Guest Review Awards 2016 przyznana została na podstawie opinii naszych Gości i w związku z tym zostaliśmy uhonorowani wysoką notą 9,1 (na 10 możliwych do zdobycia)!!!

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ale również niesamowita motywacja, by ciągle się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności.

Warto dodać, że nagroda ta trafia tylko do 10% wszystkich obiektów współpracujących z Booking.com na całym świecie, dlatego tym bardziej się cieszymy i jesteśmy wyjątkowo wdzięczni naszym Gościom, że doceniają trud i wysiłek, jaki nieustannie wkładamy w naszą pracę.

„Przy następnym wyjeździe w okolice Swarzędza na pewno będę rezerwował tam pokój - wszystko super, ładny, czysty pokój, dobra lokalizacja, śniadanie smaczne i duży wybór”

Pan Kamil, Booking.com

„Wspaniały-
bardzo dobra lokalizacja. Poziom bardzo wysoki, bardzo czysto, wspaniałe śniadanie, cicho, spokojnie. Zdecydowanie polecam.”

Pan Michał, Booking.com

„Świetny hotel w atrakcyjnej cenie za dobę, zlokalizowany blisko Poznania. Pokoje czyste i zadbane. Bardzo miła i pomocna obsługa. Wyśmienita kuchnia. Polecam gorąco!”

Pani Asia Z., Google.pl