Background Image
 

Wigilie Firmowe w Swarzędzu

Wszystkim Państwu życzymy wielu sukcesów zarówno na szczeblu zawodowym jak i rodzinnym.

Menu Wigilijne

Kliknij tutaj

 Grudzień to dla wielu miesiąc długo wyczekiwany. To czas najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia. To również idealny czas, by spotkać się w jednym miejscu z wszystkimi pracownikami firmy, złożyć świąteczne życzenia, w spokoju porozmawiać.

Z tej okazji pragniemy serdecznie zaprosić do zorganizowania Wigilii Firmowej
w naszej restauracji, mieszczącej 90 osób.

Na tę okoliczność przygotowaliśmy 5 propozycji menu wigilijnego. Pragniemy podkreślić, iż są to tylko propozycje. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Jeśli mieliby Państwo inne życzenia, to ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, ażeby je spełnić.

Korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym Gościom za to, że tak chętnie odwiedzają nasz lokal, za zaufanie, którym nas obdarzają i za wszystkie miłe słowa, które otrzymujemy. To dla nas ogromna motywacja, by ciągle się udoskonalać, stawać się lepszym i lepszym.

Wszystkim Państwu życzymy wielu sukcesów zarówno na szczeblu zawodowym jak i rodzinnym. By ten magiczny czas obfitował w spokój, radość i szczęście. Życzymy także, by rok 2019 był spełnieniem zamierzonych celów i planów.

Do zobaczenia!!!

organizacja wigilii firmowych

ZAREZERWUJ

WIGILIĘ FIRMOWĄ

ASTORIA BED & BREAKFAST

+48 618 508 720