Background Image

Astoria Bed&Breakfast


Restauracja w Swarzędzu


Rezerwacja Stolika

+48 618 508 720

karta menu

Liczne restauracje w Swarzędzu zapraszają regionalną kuchnią oraz nowatorskimi pomysłami szefów kuchni. Szukając miejsca, które się wyróżnia, warto skierować się do Astoria Bed&Breakfast. Dlaczego? W smakach i aromatach kuchni znajduje się pasja, która wkładana jest w każdy serwowany gościom talerz. To ona jest składnikiem, który wyróżnia potrawy. Czy pasja smakuje? Warto przyjść i przekonać się samemu.

Restauracja Swarzędz

3 pasje: kuchnia, wino, kawa

 

Kuchenne aromaty, które wodzą zmysły. Smaki, które rozkoszują podniebienia. Kumulacja takich bodźców jest zapewnieniem jakości, którą doceniają goście Restauracji Astoria Bed&Breakfast.

Myśl, która przyświeca kadrze zarządzającej restauracją skupia się wokół 3 pasji - wybornej, zdrowej kuchni; mocnym aromacie parzonej kawy oraz intensywnemu smakowi wina. Każda pora dnia może być zatem okazją do odwiedzenia miejsca, w którym kulinaria zapraszają i goszczą.

Bogata karta dań, którą oferuje restauracja Swarzędz jest dopasowana do wielu odbiorców. To ważne, ponieważ ludzie w posiłkach szukają nowych doznań, ale też sprawdzonych smaków. Temu wszystkiemu potrafi sprostać szef kuchni spod rąk którego serwowane są posiłki jarskie, tradycyjne, egzotyczne lub na słodko.

Nawet jeśli goście nie są zdecydowani na wybór konkretnej potrawy, można liczyć na pomoc miłej obsługi restauracji Astoria Bed&Breakfast. Kelnerzy zawsze służą doradztwem w zakresie sprecyzowania smaków dań, oraz składników, które są używane do ich przygotowania. To ważne, szczególnie dla osób z nietolerancją pokarmową, alergią, bądź przebywających na diecie.

Nowe smaki, które dyktuje sezon

Pory roku są inspiracją dla szefa kuchni, który w tradycję zawsze wplata nowoczesność. Szczęściem okazuje się zatem zmienność przyrody i towarzyszących jej okresów wzrostu warzyw i owoców. Goście restauracji Astoria Bed&Breakfast mogą być pewni, że niekończące się pomysły kulinarne, znajdują swoje odzwierciedlenie na talerzach i cyklicznie potrafią zaskakiwać.

W stałym menu restauracji Swarzędz znaleźć można:

- śmiałe przystawki, które nawiązują do tradycji regionu, ale też nowoczesne, lubiane formy przekąsek, zaczerpnięte z krajów całego świata;

- sałatki, które swoim kolorem, ale i nietuzinkowym zestawieniem nacieszą oczy i zmysły;

- rozgrzewające zupy, które zwłaszcza w okresie zimowym ogrzeją ciepłem i aromatem;

- dania główne, których szeroki wachlarz trafi w podniebienia "mięsnych" faworytów, oraz jarskich smakoszy;

- desery, których słodycz uwieńczy całość posiłku, ale w sercu pozostawi lekki niedosyt, który skusi do kolejnego odwiedzenia restauracji.

Na dobre pomysły wpada się przy kawie

Czasem chwila zatrzymania się jest potrzebna. Towarzystwo wybornej kawy może być bardzo owocne. Nic tak nie pobudza zmysłów i łagodzi myśli jak filiżanka aromatycznej esencji przy której można usiąść i pomyśleć lub miło spędzić czas w gronie znajomych lub rodziny.

Towarzystwem, które kawa lubi są desery. Te można znaleźć w stałej ofercie menu restauracji Astoria Bed&Breakfast, aby przyjemność popołudniowego relaksu była w pełni satysfakcjonująca.

Wnętrze, które zachwyca i pociąga

Kuchnia to serce restauracji Astoria Bed&Breakfast, ale wizytówką lokalu jest jego wnętrze. Ono właśnie, we właściwy sposób gości i zachęca do odwiedzin. Dlaczego?

Elegancja połączona z domowym ciepłem. Tego się można spodziewać. Aranżacja przypominająca dworską salę, która jednocześnie nie odstrasza przestrzenią, ale zaprasza do spożywania posiłków przy wygodnych stołach, w otoczeniu kwiatów, gustownych kolumn i światła, wpadającego przez tarasowe okna. Czas letni jest okresem, kiedy goście chętnie jedzą na zewnątrz, dlatego restauracja Swarzędz udostępnia wygodny, letni ogródek, gdzie w okolicznościach zieleni traw, może czerpać spokój i radość.

Restauracja Swarzędz została stworzona dla ludzi, przez ludzi z pasją. Czuć to w każdym zakamarku lokalu. Pasja jest wizytówką firmy, a jej potwierdzeniem są serwowane potrawy i smakołyki. Ale o tym trzeba się już przekonać samemu.

Są różne

Restauracje w Swarzędzu

ale tylko jedna Astoria Bed&Breakfast

Zapraszamy!

Polub nas na facebooku