Background Image

Organizacja Wesel Swarzędz

Astoria Bed&Breakfast

Sprawdź Wolne Terminy

Online

Wesele w Swarzędzu w Astoria Bed&Breakfast - miłość dookoła nas

 

Decyzja o wyborze sali weselnej jest jak miłość od pierwszego wejrzenia - Para Młoda wchodzi, rozgląda się i wie, że to właśnie tam chce przeżyć noc swojej poślubnej biesiady. Astoria Bed&Breakfast dzięki swojej malowniczej lokalizacji, potrafi zorganizować bajeczne wesele w Swarzędzu, którego oprawa i krajobrazy na długo pozostają w pamięci nowożeńców i ich gości. 

Organizacja wesel Swarzędz w Astoria Bed&Breakfast - piękno otoczenia i ujmujący wystrój sali 

 

Uroczystości weselne są spotkaniem rodziny, przyjaciół i dalszych krewnych, którzy zjeżdżają się na tą okoliczność z bliższa bądź dalsza. Ta myśl przyświeca Parze Młodej, która poszukując idealnej sali weselnej, chce, aby obiekt był reprezentatywny i godny nastroju tego wyjątkowego dnia. Poszukując właściwej lokalizacji, narzeczeni kierują się pierwszym wrażeniem, jakie reprezentuje sobą obiekt. Dlatego też Astoria Bed&Breakfast dysponuje ujmującym, zielonym zapleczem wokół budynku, który w sezonie letnim jest chętnie wykorzystywany do robienia zdjęć oraz chwil przerwy w tańcach. Całą uwagę skupia w sobie jednak sama sala, która wyróżnia się nienaganną czystością, klasyczną elegancją oraz wymaganą przestronnością, która potrafi zmieścić wielu uczestników imprezy. 

 

Wesele w Swarzędzu to także piękno krajobrazu, w postaci Jeziora Swarzędzkiego, znajdującego się w niedalekiej odległości od sali weselnej Astoria Bed&Breakfast. Goście, którzy zostają obecni w miejscowości przez kilka dni, mogą podziwiać urok przybrzeżnej natury, a sama Para Młoda, z pewnością skorzysta z piękna przyrody, uwieczniając ją podczas sesji fotograficznej. 

Weselna oprawa - ważna sprawa 

 

Nie ma wątpliwości, że w dzisiejszych uroczystościach weselnych, zarówno goście, jak i Nowożeńcy szukają elegancji, profesjonalizmu i piękna. Te wartości przyświecają kadrze i personelowi Astoria Bed&Breakfast, którzy w każdą przygotowywaną i obsługiwaną imprezę weselną, wkładają serce i swoje doświadczenie. Współpraca z Parą Młodą jest priorytetem w ustalaniu wszystkich szczegółów, ponieważ ten wyjątkowy dzień, owszem jest zauważalny przez gości, ale przede wszystkim powinien być na zawsze zapamiętany przez samych zainteresowanych. 

Podążający za trendami weselnymi personel Astoria Bed&Breakfast  zawsze wie, w jaki sposób doradzić Parze Młodej, kiedy ta do końca nie jest przekonana o pożądanej przez siebie oprawie uroczystości. Jednocześnie kadra koordynująca przebieg wesela jest zawsze zaangażowana w realizację indywidualnych pomysłów, o których marzą przyszli małżonkowie. Oprawa florystyczna, strojenie sali lub wieszanie dekoracji to tylko nieliczne czynności, w które doświadczony personel angażuje się, chcąc wyręczyć "zabieganych" narzeczonych. 

 

Ważny jest także układ stołów, przy których będą siadali goście. Oszacowana liczba zaproszonych, od razu pozwala na przedstawienie propozycji dogodnego rozkładu siedzeń, tak, aby zachowana została przestrzeń i swoboda w poruszaniu się po sali. 

 

 

Astoria Bed&Breakfast

 

Lokal na Wesele Swarzędz

 

Rezerwacja Terminu

+48 618 508 720

Polub nas na facebooku

Weselna uczta dla podniebienia 

 

Nie da się ukryć, że ważnym elementem, decydującym o pomyślności wesela jest menu, które trafia w gusta i podniebienia zaproszonych gości. Astoria Bed&Breakfast, dzięki inspirującym pomysłom szefa kuchni, serwuje zawsze pyszne, wartościowe i świeże posiłki, które łączą w sobie klasykę tradycji, która dobrze się prezentuje podczas obrzędów weselnych, z nutką nowoczesnych dodatków jakie z pewnością zachwycą i zadziwią. Wszystkie dania i desery serwowane są przez wykwalifikowanych kelnerów, których obecność podczas całonocnej zabawy, daje Parze Młodej komfort i spokój. 

Oferta menu skierowana do zainteresowanej Pary Młodej, została przygotowana w kilku wariantach cenowych, aby jak najlepiej trafić w gusta i oczekiwania organizatorów. Wszystkie ustalenia, oraz dodatkowe wymagania przyszłych małżonków spisywane są na umowie z menadżerem, obsługującym imprezę, który na każdym etapie przygotowań, jak i docelowej zabawy, służy pomocą i własnym doświadczeniem. 

 

Nie ma drugiego tak niezwykłego dnia w życiu dwojga ludzi, jak uroczystość zaślubin. Chwile wesela tak szybko mijają, mimo, iż przygotowania wydają ciągnąć się bez końca. Warto zatem część obowiązków powierzyć doświadczonemu personelowi Astoria Bed&Breakfast i oczekiwać na wymarzone wesele w Swarzędzu.