Background Image

Astoria Bed&Breakfast

Komunie w Swarzędzu

Sprawdź Dostępność Terminu

+48 618 508 720

Serdecznie zapraszamy do Astoria Bed&Breakfast, to idealny lokal na komunie w Swarzędzu. Dysponujemy dużą salą restauracyjną oraz salą bankietową.
Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez komunijnych. Wyśmienita kuchnia, wyjątkowa oprawa oraz profesjonalna i uśmiechnieta obsługa - to elementy, które doceniają nasi goście od wielu lat.
Zapraszamy tym samym do zapoznania się z ofertą, która z niezwykłą dbałością o jakość i zorganizuje dla Państwa planowane przyjęcie komunijne.
Zróżnicowane menu zaspokoi gusta zrazem małych, jak i dorosłych gości, forma podania jest zawsze indywidualnie dopasowana do Państwa oczekiwań. Z przyjemnością doradzimy przy wyborze odpowiednich dań, pomożemy przy doborze win i trunków. Na życzenie zespół naszych kucharzy przygotuje potrawy wegetariańskie.

 

Na przyjęciach komunijnych często są goście, którzy przyjechali z daleka.
Jeśli chcielibyście Państwo przenocować, zapewnić im odpoczynek i wygodę po przyjęciu, oferujemy także nowocześnie wyposażone pokoje gościnne wraz z łazienkami. Posiadamy 13 pokoi jednoosobowych, 3 pokoje dwuosobowe oraz 2 pokoje trzyosobowe.

Lokal na Komunie w Swarzędzu

Astoria Bed&Breakfast

ZAPRASZAMY

+48 618 508 720

Polub nas na facebooku